Mağaza Ürün Güvenlik Sistemi | Mağaza Ürün Koruma Sistemi

Mağaza Ürün Güvenlik Sistemi Nedir? ürün Güvenlik Sistemi Nasıl Çalışır?

Mağazalar gibi açık raflarla satış yapılan yerlerde, ürün hırsızlığının azaltılması ve caydırıcılık sebebiyle kurulup Ürün gÜvenliğini sağlayan bir tür elektronik sistemdir.

Mağaza ürün Güvenlik Sisteminde elektronik sensörler, deaktivatörler ve ürün etiketleri yer almaktadır.

Elektronik sensörler Mağazanın çıkış kısmına yerleştirilirler. Verici cihaz Mağaza çıkışındaki alıcı sensörlere belli frekansta kendine has bir sinyal gönderir.

Ürün üzerindeki aktif etiket sensörler arasında hareketli geçiş yaptığında sensörler uyarı verir.
Mağazaların giriş ve çıkışlarına yerleştirilen Dual Sistem (Alıcı ve Verici) yada Mono Sistem (hem Alıcı hem de Verici) olarak çalışan Mağaza ürünGüvenlik sistemleri Mağaza içinde satılan ürünlerin üzerindeki alarm etiketlerini algılayarak uyarı vermesi şeklinde işlem görmektedir. Satılan ürün üzerinde bulunan ürünkoruma etiketleri kasaya gelindiğinde özel etiket sökücülerle söküleceğinden kontrol noktasında alarm çalmaz.

ürünkoruma etiketi hırsız tarafından kasada iç kartılmadan veya deaktif edilmeden Mağazadan çıkarılmaya çalışıldığında alarm devreye girer ve hırsızın yakalanması sağlanır.

Mağaza ürünGüvenlik Sisteminin Önemi? Neden ürün güvenlini Gerekir?

Şirketler günümüzde maaliyetlerini hesap ederken hırsızlık kayıplarını da maliyetlerine ekliyorlar. Bu hırsızlık maliyetleri; Mağaza ürünGüvenlik önlemi alınmadığı sürece sürekli artış göstermeye devam edecektir. Özellikler büyük parekende Mağazaları bu vahim giderlerin bilincinde oldukları için Mağaza açılışları öncesi maliyet hesabına ürün GÜVENLİK SİSTEMİ MALİYETİ dahil ederler. Bağta küçük bir yük getiren bu Mağaza ürünkoruma ve Güvenlik sistemi; ileri dönemlerde sistemin satılan ürünleri koruması sayesinde ürün çalınma kayıplarını önleyecek ve kendi maliyetini çok geçmeden karılayacaktır. Hırsızlık yapılan Mağazadaki Güvenlik zaafiyeti ve ürünlerin korunmaması; yapılan hırsızlığın ortaya çıkmasını engelleyeceği gibi hırsızın tekrar gelme ihtimalini de yükseltecektirSiz de Şirketinize mağaza ürün güvenlik Sistemi - Mağaza ürün güvenlik Sistemi kurdurmak yada detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için; (0212) 210 80 30 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.

 


Etiketler